رد کردن لینک ها

۵ آژانس تبلیغاتی برتر ایران

برترین آژانس های تبلیغاتی ایران

آژانس های تبلیغاتی چاچی به عنوان یکی از بهترین آژانس های تبلیغاتی در ایران وظیفه خود می داند ضمن قدردانی از تمامی مشتریان و اشخاصیکه این شرکت را باور دارند و نماد اعتماد به آن داده اند،همکاران و مجموعه هایی که در این چند سال بیشترین بار معرفی و تبلیغات شرکتها ره به دوش کشیده اند رامعرفی نماید.

آژانس های تبلیغاتی معتبرترین مرجعی است که میتواند به صاحبان کسب و کار در توسعه,بهبود,پشتیبانی و معرفی محصول یا کمپانی خود کمک کند.شرکت ها برای سر زبان انداختن نام خود باید مسیری طولانی و پر پیج و خم از طراحی لوگو و شعار تبلیغاتی گرفته تا ساخت تیزرهای تبلیغاتی,بیلبورد ها, تبلیغات محیطی و تبلیغات شهری بپیماید.در طول این مسیر خطرهای زیادی وجود دارد که هر کدام به تنهایی میتواند حیات یک برند تجاری را تهدید کند.بنا بر این مراجعه به یک آژانس تبلیغاتی علاوه بر اینکه برند تجاری شما را بیمه میکند راه گشای شما در مسیر موفقیت است.در سال های اخیر آژانس های تبلیغاتی و کانون های تبلیغاتی بسیاری در ایران شروع به کار کرده اند . امروز میخواهیم به برسی و مقایسه ۵ آژانس تبلیغاتی برتر در ایران بپردازیم. با چاچی همراه باشید.

شماره یک:آژانس تبلیغاتی ایران نوین 

آژانس-تبلیغاتی
آژانس-تبلیغاتی

حرفه ای……توانمند…….درخشان

آژانس تبلیغاتی ایران نوین با سابقه ای ۲۸ ساله در حوزه تبلیغات توانسته به یکی از بزرگترین و مشهور ترین آژانس تبلیغاتی در ایران تبدیل شود .ثمره ی ۲۸سال تلاش و حضور موفق در عرصه ی تبلیغات رزومه ی درخشانی ست که پشت نام بزرگ ایران نوین دیده میشود. این آژانس تبلیغاتی یک دفتر در تهران و دو دفتر در کیش و دبی دارد . همه چیز از ایده تا اجرای برند تجاری خود را میتوان با خاطری آسوده به ایران نوین سپرد.من آژانس تبلیغاتی ایران نوین را در یک کلمه توصیف میکنم و آن این است که آنها داستان نویسهای ماهری هستند.به هنرمندانه ترین و خواندنی ترین شکل ممکن داستان موفقیت برند تجاری شما را مینویسند.دنیای آژانس تبلیغاتی ایران نوین زیبا و دیدنی است و در گوشه گوشه ی آن خلاقیت و نوآوری دیده میشود.

 

از بخش های مختلف این آژانس تبلیغاتی میتوان به ایده پردازی , طراحی و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی , تولید تیزر و فیلم صنعتی , جلوه های ویژه , طراحی گرافیکی , دیجیتال مارکتینگ و بخش چاپ اشاره کرد .

 

از جوایز و افتخارات این آژانس تبلیغاتی میتوان به لوح ویژه برترین آگهی تلوزیونی و لوح و تندیس شاهین طلایی اشاره کرد .

 

بزرگترین مشتریان این آژانس تبلیغاتی , ایرانسل , بانک شهر , بانک ملت و برند های  ماموت , سامسونگ , هوآوی و …  هستند .

 

در آخر میتوان گفت این آژانس تبلیغاتی با توجه با سابقه و کار درخشان خود به راستی برازنده ی لقب بهترین آژانس تبلیغاتی ایران است.

 

شماره دو آژانس تبلیغاتی بادکوبه

آژانس-تبلیغاتی
آژانس-تبلیغاتی

خلاق…..فعال…..جهانی

این آژانس تبلیغاتی را در دو کلمه ی خلاق و علمی میتوان توصیف کرد زیرا محوری ترین ویژگی که در ساز و کار این شرکت از طراحی سایت گرفته تا نمونه کارها به چشم میخورد,خلاقیت و نوآوری است.علمی ساختن تبلیغات و بهرگیری از تمام پتانسیل های علمی لقب و عنوان سنگیی است که بادکوبه به زیبا ترین شکل ممکن تجلی گر و نماد آن است.

آژانس تبلیغاتی بادکوبه با سابقه ای ۱۰ ساله و داشتن بیش از ۹۰ نمونه کار و خدمات رتبه ی دوم برترین آژانس های تبلیغاتی ایران میباشد . از جوایز و افتخارات این آژانس تبلیغاتی میتوان به کسب تندیس برترین آگهی تبلیغاتی LG در جهان و تندیس اولین اجلاس جهانی بانکداری اشاره کرد .برترین نمونه کار های این آژانس تبلیغاتی نیز  صبح عالی پرتغالی آبمیوه تکدانه , کمپین حاضرم , ساخت تیزر تبلیغاتی فامیلا , آپ کن و باشگاه فیروزه ای همراه اول است . مشاوره تبلیغات,بازاریابی و برندسازی,راهکارهای موفقیت در بازاریابی دیجیتال,برنامه ریزی رسانه,تیم مجرب تحقیقات بازار,روابط عمومی از جمله زمینه هایی است که تیم حرفه ای بادکوبه با پشتیبانی شما,تحقق رویایتان را رقم میزنند.

 

بزرگترین مشتری های این آژانس  عبارت اند از : بانک ملی , بانک کشاورزی , بیمه معلم , بیمه دی , اینترنت شاتل , ال جی و بانک ملت اشاره کرد

 

برای آشنایی با توان و تیم حرفه ای بادکوبه نظرات برخی از بزرگترین نویسندگان بازاریابی و تبلیغات را با هم میخوانیم:

 

  Kevin Horsley  : از ملاقات با شما و دیدن نموه کار های حیرت انگیز شما بسیار خوشحال شدم .

 

Rabert Crave:آژانسی با شور و اشتیاق واقعی در کار هایش . دیدن این همه کار های خلاقانه و در سطح جهانی برایم بسیار جذاب بود.

 

شماره ۳: آژانس تبلیغاتی فلش

آژانس-تبلیغاتی
آژانس-تبلیغاتی

به روز…….متفاوت……متعهد

 این آژانس تبلیغاتی با بیمه کردن رضایت وموفقیت مشتری ,خود را متعهد به تمامی قول و قرار های خود برای به موفقیت رساندن شما میداند و چه چیزی بهتر ازینکه با آسودگی خاطر تحقق رویایتان را به آنها سپرده اجازه دهید که راوی داستان موفقیتتان باشند.آژانس تبلیغاتی فلش از سال ۱۳۸۲ فعالیت تبلیغاتی خود را شروع کرده است. از نمونه کارها و پروژه های این آژانس تبلیغاتی میتوان به پروژه تبلیغاتی گوشی موبایل لنوو ابزار حرفه ای , همراه اول رند ترین ها , چالش یه چیز خوشمزه و هوگن یک شروع جدید اشاره کرد.آژانس تبلیغاتی فلش با تاکید بر برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی , تبلیغات آنلاین , ایده پردازی و دیزاین , تولید آگهی تبلیغاتی و چاپ, شما را در راه رسیدن به برندینگ همراهی و پشتیبانی میکند.

 

از مشتریان این آژانس تبلیغاتی میتوان به همراه اول , بانک شهر , استیل البرز ,کاله, ایران رادیاتور و لنوو اشاره کرد .

 

شماره ۴ :آژانس تبلیغاتی مات

آژانس-تبلیغاتی
آژانس-تبلیغاتی

اصالت…..قانونمندی…..حرفه ای

 آنچه که در نگاه اول از سایت و سازو کار این آژانس   میتوان دریافت میزان قانومندی و رعایت تمامی المان های کیفی کار است.نظم و ترتیب طراحی سایت و معرفی دپارتمان های مختلف سایت گواه نظم و دقت حاکم بر فضای کاری آنهاست.تاکید بر استانداردهای کیفیتی جهانی حاکی از اعتبار و قانونمداری این شرکت تبلیغاتی ست.تم اصلی فضای کاری آنها حرفه ای است و از چالش و رقابت با بزرگان هراسی ندارند.این تعریف جسورانه و مقتدرانه ای است که بنیانگذاران این آژانس تبلیغاتی برای خود برگزیدند و براستی که عنوانی برازنده و شایسته است.آژانس تبلیغاتی مات فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ شروع کرده است و در طول مدت کوتاهی به پشتوانه ی نیروی متخصص و خلاق خود توانسته است اعتماد صاحبان کسب و کار را جلب کرده با ارائه ی راه حل های خلاقانه و توسعه ی کسب و کار مشتریان,لقب خوش نام ترین آژانس تبلیغاتی ایران را از آن خود کند.در سال ۱۳۹۴ تعداد نیروهای این شرکت به ۱۲۲ نفر رسید.از جمله مزایا و ویژگی های قابل توجه این آژانس تبلیغاتی توجه ویژه ی آن به استاندارد های جهانی ISO 9001:2008 برای افزایش رضایت مشتریان و کیفیت خدمات است.دپارتمان های متخصص و مجرب مات توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند و این برای یک آژانس تبلیغاتی از بزرگترین افتخارات و دستاورد ها به حساب می آید.از دیگر افتخارات این آژانسکسب عنوان بهترین آگهی سال از نظر ساختار و مفهوم برای ساخت تیزر تبلیغاتی بانک سپه بود.از جمله بزرگترین مشتریان آژانس تبلیغاتی مات میتوان به :رایتل,موسسه ی اعتباری ملل,بانک مسکن,بانک صادرات و .. و برندهای  جهانی Sumsing,LG,Huawei,Dove,Clear و … اشاره کرد.

 

شماره ۵:آژانس تبلیغاتی کروشه

آژانس-تبلیغاتی
آژانس-تبلیغاتی

سرزندگی……جوانی…..نوآوری

مدت زیادی از فعالیت این آژانس تازه نفس نمیگذرد اما به لطف شادابی و خلاقیت و با بهره گیری از کادر مجرب خود توانسته است اعتماد صاحبان کسب و کار و مشاغل را جلب کند.میزان انرژی مثبت و سرزندگی این آژانس تبلیغاتی را به محض ورود به سایت آن درخواهید یافت.قالب صمیمی,ساده و بی تکلف و سبک نوشتاری دوستانه در سایت از جمله نقاط مثبت این آژانس تبلیغاتی ست که در برقراری ارتباط موثر با مخاطب آن را از دیگران متمایز میکند.در فضای گرم و صمیمی فعالیت این آژانس میتوانید با خیال راحت داستان صفر تا صد برند تجاری خود را به دستان توانمرد و نیروی جوان این شرکت بسپارید.آنها در هویت بخشی برند شما از مراحل اولیه و ابندایی طراحی لوگو,شعار و نام برند گرفته تا ساخت تیزرهای تبلیغاتی,مدیریت شبکه های اجتماعی و….گام به گام شما را همراهی خواهند کرد.این تیم موفق تا کنون ساخت و طراحی سایت آموزشگاه مهندسی کند و,طراحی بسته بندی و لیبل بستنی وانیلی BKK,طراحی چشم نواز و زیبای ست اداری مجموعه ی گاتریم,طراحی منحصر به فرد و لاکچری سالن زیبایی مریم رئوف و عکاسی خلاقانه و دوست داشتنی تبلیغات صنعتی خرمای خادم را در کارنامه ی درخشان خود دارد.موفقیت های این آژانس تبلیغاتی به همین جا ختم نمیشود.طراحی و اجرای کمپین ثبت نام تابستانی دوره های حسابداری,طراحی لوگوی SZSو طراحی بی نظیر پوستر تعداد زیادی از شرکت های آرایشی بهداشتی از دیگر افتخارات این شرکت است.تیم تبلیغاتی کروشه,مشاوره ی صحیح,همه جانبه بودن,همگام بودن,جایگاه سازی و بروز رسانی چرخه ی موفقیت شما را از جمله مزیت های رقابتی خود میداند.

مشتریان چاچی

 

 

نظرات

به گفتگو بپیوندید