رد کردن لینک ها

۱۰ برند برتر محبوب در جهان

محبوبترین برند های تجاری دنیا

۱۰عدد از برترین برندهای دنیا که به لطف تیم قوی تبلیغاتی در صدر محبوبترین برندهای تجاری دنیا قرار گرفتند.

شرکت های بزرگ تجاری و برندهای تجاری دنیا تمام تلاش خود را میکندد تا با ارائه ی بهترین و منحصر به فردترین خدمات به شما مصرف کنندگان و مشتریان خود بیافزایند که این خود نقش اساسی در افزایش محبوبیت آنها دارد.در این بازار داغ رقابت بر سرکیفیت هرکدام از برندهای تجاری دنیا سعی دارند گوی سبقت را از دیگر رقیبان خود ربوده و با ارائه ی بهترین خدمات از دیگر رقیبان خود متمایز شود.خدماتی باب میل و سلیقه ی جامعه ی جهانی که حد اکثر نیازهای مخاطبین و مصرف کنندگان را در بر میگرید.این میدان رقابتی موضوع جالب توجهی است که از چشمان  تیز بین روزنامه ی فوربس آمریکایی,متخصص در زمینه ی تجارت,اقتصاد و سرمایه گذاری دور نماند .طی بررسی و تحقیق انجام شده توسط شرکت سرمایه گذاری جهانی ریبوتیشن انیستیتو که روی ۱۰۰برند تجاری برتر دنیا انجام شد یک لیست ده تایی از محبوبترین برندهای تجاری دنیا که کمپین های تبلیغاتی نقش عمده ای در موفقیت آنها داشتند تهیه شد.در این تحقیق با بیش از ۶۱ هزار مصرف کننده مصاحبه شد و بیش از ۲۴۰ هزار پرسشنامه ی الکترونیکی در ۱۵ کشور دنیا از جمله چین, ایالات متحده ی آمریکا برزیل و آلمان انجام شد.

۱-مقام اول

محبوب-ترین-برند-های-جهان
محبوب-ترین-برند-های-جهان

لقبی که بی شک سزاوار و شایسته ی  شرکت سوئیسی ساعت سازی Rolexاست.این شرکت موفق اولین باری نبود که مقام اول در کیفیت,خدمات و ضمانت را از آن خود میکند.لقبی که تمام عاشقان ساعت در سرتا سر دنیا بر سر آن با هم اتفاق نظر دارند.فرمانروای بلا منازع ساعت سازی دنیا بی شک و تردید Rolexاست.عنوانی که سالهاست به انحصار و تصرف این غول ساعت سازی سوئیسی در آمده است.

۲-مقام دوم

محبوب-ترین-برند-ها
محبوب-ترین-برند-ها

از آنجا که همه ی ما عاشق تفریح و سرگرمی هستیم بی شک شرکت Walet Disney مستحق و سزاوار تصاحب جایگاه دوم این لیست است.تمام علاقه مندان والت دیزنی اتفاق نظر دارند که وقتی نام سرگرمی و تفریح برده میشود هیچ شرکتی در دنیا توان رقابت با والت دیزنی را ندارد.

۳-جایگاه سوم

محبوب-ترین-برند-ها
محبوب-ترین-برند-ها

از آنجا که تکنولوژی امروزه در دنیا حرف اول را میزند به شایستگی و بدون منازع,شرکت گوگل مقام سوم لیست ۱۰ برند تجاری محبوب دنیا و مقام اول محبوبترین شرکت دنیای تکنولوژی را از آن خود کرده است.با پیشرفت فناوری هنوز زمانی که سخن از جست و جوی اینترنت به میان می آید نام  گوگل نخستین چیزی است که به ذهن میرسد.در میان بیشتر اختراعات و نوآوری های دنیای پهناور وب نظیر ارسال ایمیل و مکان یابی و سایر خدماتی که نیاز روزانه ی بشر امروزی است نام گوگل همیشه از نخستین گزینه های روی میز است.

 

۴-جایگاه چهارم

محبوب-ترین-برند-ها
محبوب-ترین-برند-ها

از انجا که اتوموبیل یکی از ضروری ترین نیازهای امروزی است بازار رقابت بر سر کیفیت در این عرصه بسیار تنگاتنگ است.در پیست رقابت ماشین سازان موفق و محبوب دنیا و از آنجا که کیفیت و رفاه و راحتی از جمله مهترین ملاگ های انتخاب مصرف کنندگان هستند شرکت بی ام دبلیو ی آلمانی از دیگر رقبای خود پیشی گرفته است.از آنجا که نواوری و خلاقیت فوق العاده و افزایش مستمر کییفیت محصولات دغدغه ی همیشگی مدیران بی ام دبلیو است این ماشین ساز آلمانی از دید مصرف کنندگان در صدر  است.

 

۵-جایگاه پنجم

محبوب-ترین-برند-ها
محبوب-ترین-برند-ها

رقیب بی ام دبلیو که با اختلاف کمی پشت او در حال حرکت است غول آلمانی دیگری به نام “دایملر”است که جایگاه دوم در میان شرکت های ماشین سازی بعد از بی ام دبلیو و جایگاه پنجم در میان محبوب ترین برند های تجاری دنیا ست.

۶-جایگاه ششم

محبوب-ترین-برند-ها
محبوب-ترین-برند-ها

از انجا که کودکان بی شک سزاوار بهترین ها هستند  شرکت lego Group دانمارکی پیشتاز بلا منازع ساخت و ارائه ی اسباب بازی ها و سلطان لوگوی دنیا ست و جایگاه ششم در لیست ده عضوی محبوب ترین برند های تجاری دنیاست.این در حالی ست که رقابت در دنیای ساخت اسباب بازی بسیار تنگاتنگ است و صدر نشینی این گروه نیازمند ارائه ی کیفیت بسیا بالا و خدمات منحصر به فرد است.

۷-جایگاه هفتم

محبوب-ترین-برند-ها
محبوب-ترین-برند-ها

در عرصه ی ساخت کامپیوتر و دستگاه های هوشمند  مایکروسافت از رقیب خود اپل با اختلاف بالایی پیشی گرفته است.

۸-جایگاه هشتم

محبوب-ترین-برند-های-جهان
محبوب-ترین-برند-های-جهان

دنیا را از لنز Canonببینید.در صنعت ساخت دوربین و لنزهای تصویر برداری و فیلم برداری بی شک Canon حرف اول و آخر را میزند و جایگاه هشتم لیست ما را در میان محبوب ترین برندها ی تجاری دنیا از آن خود کرده است.

۹-جایگاه نهم

محبوب-ترین-برند-های-جهان
محبوب-ترین-برند-های-جهان

جایگاه نهم لیست ما و جایگاه اول ساخت تلویزیون ها و دستگاه های صوتی و تصویری دنیا را شرکت سونی که در این عرصه پیشتاز بوده از آن خود کرده است.

 

۱۰-جایگاه دهم

محبوب-ترین-برند-های-جهان
محبوب-ترین-برند-های-جهان

شرکت خلاق و قهرمان بلامنازع  تلفن های هوشمند,برنامه ها و اپلیکیشن های کاربردی,خالق سیتم عامل جدید IOSوسازنده ی کامپیوتر ها و لپ تاب های برند اپل و مک,شرکت اپل است.

تمام این برندهای تجاری با در نظر گرفتن نیاز مصرف کنندگان و افزایش مستمر استاندارد ها و بالابردن مداوم سطح کیفیت محصولات و خدمات خود توانستند در دل مخاطبان نفوذ کنند.اعتبار و محبوبیت خود را قطعا وام دار تبلیغات هدفمند,کمپین های تبلیغاتی موفق و تیم تحقیقاتی آنالیز که به صورت مستمر نیاز های مصرف کنندگان را بررسی میکنند هستند.

 

به گفتگو بپیوندید