ثبت مکان و کسب و کار در گوگل به صورت رایگان

راههای توسعه کسب و کار با نرم افزارهای شرکت گوگل

ثبت-مکان-در-گوگل
ثبت-مکان-در-گوگل

چگونه با استفاده از نرم افزارهای گوگل کسب و کارهای خود را توسعه و شتاب دهیم .

برای شتاب کسب وکارراههای متعددی وجود دارد اما یکی از به روز ترین و کارامدترین شیوه های توسعه و بهبود کسب و کار استفاده از فضای اینترنتی و برخورداری از امکانات گوگل بزرگترین شرکت اینترنتی جهان است. شرکت گوگل و موتورهای جستجوی آن درحال حاضر به عنوان مرجع برترین موتور جستجوقراردارد ومعیاری شده است برای سنجش توسعه و پیشرفت شرکتها وبرای دریافت اعتبار شرکت خیلی ساده و بدون هزینه به سراغ رنکینگ جهانی و محلی شرکت در سایت گوگل خواهند رفت.

چگونگی تعیین رتبه محلی توسط Google

نتایج محلی اصولاً بر اساس ارتباط، فاصله و شهرت تعیین می‌شوند. این عوامل با هم ادغام می‌شوند و کمک می‌کنند بهترین گزینه منطبق را برای جستجوی شما پیدا کنیم. برای مثال، الگوریتم‌های Google‌ شاید تعیین کنند کسب و کاری که فاصله بیشتری با مکان شما دارد نسبت به کسب و کاری نزدیک‌تر به احتمال بیشتری آنچه را دنبالش هستید داشته باشد، و در نتیجه در نتایج محلی رتبه بالاتری به آن بدهند.

بهبود رتبه محلی در Google

نتایج محلی به افرادی نشان داده می‌شود که کسب و کارها و مکان‌های نزدیک مکانشان را جستجو می‌کنند. این نتایج در چند مکان در Maps و Search‏نشان داده می‌شوند. برای مثال، اگر از دستگاه همراهتان دنبال «رستوران ایتالیایی» بگردید، احتمالاً نتایج محلی را خواهید دید. Google  سعی می‌کند رستوران‌هایی از آن نوع که می‌خواهید بروید در نزدیکی شما نشان دهد.

 

آیا شما کسب و کارتان را پیدا نمی‌کنید؟ پس باید اطلاعاتتان را بهبود دهید.

ممکن است متوجه شوید کسب و کارتان در جستجوهای مربوطه در ناحیه (محلی) شما نشان داده نمی‌شود. برای به حداکثر رساندن تعداد دفعاتی که مشتریانتان کسب و کار شما را در نتایج جستجوی محلی می‌بینند، کارهای زیر را در Google برای کسب و کار من به انجام برسانید. ارائه و به‌روزرسانی اطلاعات کسب و کار در «Google برای کسب و کار من» می‌تواند به ارتقای رتبه محلی کسب و کارتان در Google کمک کند و حضورتان را در «جستجو» و Maps بهبود بخشد.

اگر تمایل دارید کسب و کار شما هم در رتبه محلی کسب و کارهای محلی گوگل نمایش داده شود می توانید از خدمات رایگان شرکت چاچی استفاده بهره ببرید .

برای ثبت مکان در گوگل کافی است فرم زیر را پر کنید همکاران ما طی 24 تا 48 ساعت مکان شما را در گوگل ثبت می کنند و شما با سرچ اسم برند کسب و کارتان در گوگل آن را خواهید دید .

اطاعات کسب و کار