رد کردن لینک ها

مشتریان چاچی

چاچی در یکسالی که گذشت توانست با بیش از ۱۱۰ کسب و کار مختلف قرارداد همکاری ایجاد کند این مجموعه در عرصه مختلف تبلیغات، تبلیغات محیطی، طراحی سایت، برندسازی، خدمات دیجیتال مارکتینگ فعالیت نماید.در این مقاله کارنامه یکساله چاچی و نتیجه تلاشهای شبانه روزی این مجموعه را به شرح توضیح خواهیم داد.

نوین زعفران یک مجموعه عالی که در سال ۹۷ برترین صادرکننده کشور شد. این مجموعه در کمپین یلدایی شو همراه با چاچی بر روی طولانی ترین بیلبورد تبلیغاتی ایران حضور داشت طراحی این بنر هدف اول برندینگ نام و بعد بسته بندی تازه و نوید افتتاح شعبه جدید بود رنگ اصلی و قالب قرمز زعفرانی انتا شده بود.

نیوشا نیکhttps://www.newshanik.ir/

یکی از بهترینهای بازار یابی شبکه ای در ایران شرکت و مجموعه نیو شا نیک بود که در کمپین هراس (این کمپین اطلاع رسانی و معرفی شرکتهای نتوورک برتر و دارای مجوز ایران بود) حضور داشت نیوشا نیک شرکتی سالم با بازار یابانی هوشیار حدود دو سال است که توانسته اند در برند سازی و فروش حرفی برای گفتن داشته باشند.

پرفسور بازیما

سرزمین پرفسور بازیما مجموعه جالب با رویکرد علمی و مناسب برای رده های سنی نونهال تا مسن است در این مجموعه هدف آشنایی با ناشناخته های بدن انسان می باشد که در کنار آن مجموعه ای از سنگهای کهکشانی، علم نجوم ،و علم باستانشانسی همراه فسیل های حیوانات چیدمان شده است. این مجموعه در کمپین مشهد شهر شادی حضور در بیلبوردهای ما حضور داشتند.

شهر مشاغل کودکان کارالند

شهر مشاغل کارالند اولین مجموعه ای که بازار هدف آنها کودکان زیر ۱۲ سال است در این مجموعه بهترین مشاغل به کودکان همراه با کار علمی و تفریح آموزش داده میشود این مجموعه در کمپین مشهد شهر شادی در بیلبورهای چاچی حضور داشتند.

خانه شادی

خانه شادی اولین تالار تخصصی تولد در مشهد است این مجموعه مجهز به تمامی امکاناتی است که برای برگزاری یک تولد زیبا و خوب مناسب باشد. مجموعه خانه شادی در کمپین مشهد شهر شادی بر روی بیلبوردهای چاچی حضور داشتند.

باشگاه ورزشی آی موشن

شعار مجموعه ورزشی آی موشن تنها دوروز در هفته و فقط ۲۰ دقیقه ورزش کن و به تناسب اندام خود برس .این مجموعه بسیار با ارزش خدماتی متناسب با مشترین خود ارایه میدهد خدماتی نظیر کارواش خودرو ،کافی شاپ، حمام، براشینگ، ماساژ، لباس و مربیان حرفه ایی.

نمونه ای از تابلو اکران شده آی موشن
هایپر می

مجموعه هایپر می در شب یلدا تا ۵۰ درصد تخفیف برای مشتریان چاچی و شهر مشهد ارایه داد این مجموعه دربلوار هاشمیه وبلوار جانباز مشهد یک از بهرین های هایپر مشهد هستند.

زیبایی حامد تیهوhttps://www.instagram.com/hamed_tihoo/

زیبایی حامد تیهو برای تمام مشهدیها شناخته شده است یک مکان مجلل زیبا همراه با پرسنل عالی خدمات در شخصیت مشتریان لاکچری خود میدهد خدماتی نظیر پاکسازی صورت،کوتاهی،گریم سینمایی،گریم داماد،پروتز مو،بافت،هایلات و رنگ

در قسمت دوم معرفی مشتریان چاچی به ۸ مجموعه دیگر خواهیم پرداخت.

 

به گفتگو بپیوندید