رد کردن لینک ها

روش های نوین تبلیغات

روش های نوین تبلیغات

 

تبلیغات یک ابزار بسیار قوی جهت بازار یابی و عرضه محصول و خدمات است که با روشها و ابزارهای مختلفی میتوان به این مهم پرداخت.در این مقاله به معرفی ۵ابزار کاربردی که در دنیای تبلیغات بسیار محبوب و پرطرفدار هستند می پردازیم.

جادوی صدا-تبلیغ صوتی

محور اصلی تبلیغات صوتی همانطور که از اسمش پیداست صدا و لحن گفتار است که احساس و پیام مورد نظر و دلخواه را منتقل می کند.با اینکه صدا فاقد قدرت و ویژگی های رنگ و حرکت است اما ویژگی های مخصوص به خود را دارد.

روش-های-تبلیغات

صدا:اگر چند بار برای یک تبلیغ یا محصول مشخص استفاده شود میتوان از آن مانند اثر انگشت مخصوص یک برند تجاری استفاده کرد.

کم هزینه بودن:نیاز به صرف هزینه برای تجهیزات پیشرفته ندارد.

 

تاثیر گذار:به دلیلی خاصیت و یژگی های منحصر به فرد به یاد ماندنی تر است

بسیاری از شرکتهای تبلیغاتی برای بخش تبلیغات صوتی خود به دنبال گویندگان حرفه ای که بتوانند روی مردم تاثیر بگذارند و به خوبی پیام مورد نظر را منتقل کنند می گردند.

بخوانید : آژانس تبلیغاتی در مشهد 

 

یکی از انواع تبلیغات گرافیکی متحرک اینفوگرافیک است که بر اساس حقایق  اعداد و آمارها  ساخته می شود و از شخصیت ها و کاراکترها به عنوان عنصر اساسی استفاده نمی کند.نوع دیگر تلبیغات متحرک موشن گرافیک است  که دارای تمام عناصر صوت تصویر حرکت و الهام بخشی است.انتخاب صدای مناسب و کاراکترهای جذاب که با هدف ویدئو در تناسب باشند یک چالش اصلی برای شرکت های تبلیغاتی است.

ویدئو های تبلیغاتی

تبلیغی که از تصاویر ویدیوئی از صحنه های واقعی گرفته شده است و ویژگی آن واقعی و عینی بودن آن است.علیرغم اینکه هزینه ی بالایی نسبت به سایر متدهای تبلیغاتی به دلیل نیاز به استفاده از بازیگران حرفه ای سناریو کارگردانی و تدوین و نیز تجهیزات با کیفیت نیاز دارد اما  به جرات میتوان گفت ارزشمند تر از بقیه ی متدهای تبلیغاتی است.به دلیل گیرایی بیشتر و پتانسیل بالاتر در جذب مخاطب استفاده از ویدئو نسبت به بقیه روشهای تبلیغاتی ارجحیت دارد.

 

 قدرت تصویر

این روش های تبلیغات بستگی زیادی به قدرت و خلاقیت عکاس در استفاده از سوژه ها و نیز کیفیت لنز و دوربین دارد.این متد تبلیغاتی نوعی دسترسی که به آن دسترسی بدون کلام میگوئیم میسر میسازد زیرا بدون استفاده از کلمات و صدا به بهترین نحو ممکن پیام مورد نظر را منتقل میکند.با کمی استفاده ی هوشمندانه از نیروی رنگها و انتخاب عناصر مناسب میتوان تصویری فوق العاده ساخت که حس نزدیکی و زنده بودن را به خوبی منتقل کند و در ذهن مخاطب ماندگار شود.همانطور که از قدیم گفته اند یک تصویر گویا تر از هزار کلمه است.

طراحی گرافیکی ثابت-نیروی فکر

 

نوع دیگری از تبلیغات ساخت ماکت یا طراحی گرافیکی ثابت است که اوج خلاقیت و نیروی فکر خالق اثر و کمپانی تبلیغاتی را به نمایش می گذارد.از ویژگی های منحصر به فرد این متد تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

-ترکیب جذاب و چشم نوازی از تبلیغات تصویری و نیروی خیالپردازی است

-در این روش میتوان با مانور دادن روی رنگها شکل ها کلمات و تصاویر و با تکیه بر قدرت و جادوی هرکدام می توان اثری ماندگار و تاثیر گذار خلق کرد

-یکی از محبوبترین روشهای تبلیغ است

-میزان موفقیت این سبک تبلیغ بستگی زیادی به توان اجرایی و نیروی خیالپردازی طراح و نیز قدرتش در انتخاب رنگ و طرح مناسب دارد.

-از این روش تبلیغاتی غالبا در مطبوعات پوسترهای تبلیغاتی ورودی های شهر بیلبوردهای تبلیغاتی مجله های الکترونیکی و دنیای گسترده ی اینترنت می توان استفاده کرد.

روش-های-تبلیغات
روش-های-تبلیغات

این پنج روش جزو محبوبترین متدهای تبلیغاتی ست که داستان موفقیت برندهای تجاری زیادی را در سرتاسر دنیا تاکنون رقم زدند.اگر روشهای تبلیغاتی دیگری می شناسید که کارآمد هستند یا می خواهید به آنها بپردازیم حتما دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید.ما مشتاق شنیدن نظرهای شما هستیم.

از شما متشکریم که با آژانس تبلیغاتی چاچی همراه بودید میتونید با مراجعه به مطالب وب سایت به بقیه مطالب نیز دسترسی داشته باشید 

 

به گفتگو بپیوندید