رد کردن لینک ها

متد كامل و مفيد كمپين هاي بازاريابي ۲۰۱۹

تعداد زيادي از مردم دنیا با شنیدن اصطلاح «کمپین بازاریابی۲۰۱۹» خيلي سريع مدل های مورد علاقه خود را در فكر به ياد می‌اورند. تأثیرات کمپین‌های بازاریابی ۲۰۱۹تا مدت‌هاي طولاني  بعد از نخستين  خرید با ما است. چرا؟ کمپین‌های بازاریابی ۲۰۱۹شرکت‌ها را خاص  و با پيشرفت و رواج تلاش هاي  متمرکز، مصرف‌کنندگان را به سمت و سوي  اقدامات مورد علاقه خود هدایت می‌کنند. به‌علاوه، به مدل ها نیز  شخصیت و هیجان می‌بخشد.

کمپین‌های بازاریابی ۲۰۱۹ می‌توانند برای کسب‌وکارتان و درامدتان نیز خوبي هاي بي شماري  داشته باشند. تا الان  در مقالات مختلف و بخش هاي  بازاریابی و مدلدینگ، ابزارها و تکنیک‌های  کمپین‌های بازاریابی۲۰۱۹ را با شما به‌ اشتراك گذاشته‌ایم.

به چه صورت کمپین هاي موفق بازاریابی را در سال ۲۰۱۹ مدیریت کنیم؟

کمپین-های-بازاریابی-2019
کمپین-های-بازاریابی-۲۰۱۹

شاید اينطوري به نظر برسد كه طراحی کمپین بازاريابي ۲۰۱۹ کامل کار بسیار سخت و  پیچیده‌ای است؛ اما هر کمپین از فرایند واضحی پیروی می‌کند؛ فقط به این شرط که مراحل را به صورت حرفه و آن را با دقت و صحیح اجرا کنید. برنامه‌ریزی کمپین صحيح و درست به طراحی آیتم‌های جالبی مانند تبلیغات خلاقانه كمپين هاي بازاريابي ۲۰۱۹  بسيارپراهمیت است . قبل از تاسيس یا ساخت آنچه مخاطبان می‌بینند، باید به موضوع خيلي مهمی فکر کنید: دوس دارين وقتی مخاطبان محتوای شما را مشاهده کردند یا شنیدند یا خواندند، چه‌ کاری انجام دهند؟

در این قسمت، می‌خواهیم قالب اصلی کمپین بازاریابی درسال ۲۰۱۹ را برایتان بازسازی کنیم. سعی کنید به سؤالات ارائه شده تاحدممکن صحيح و دقيق جواب دهید تا بتوانید رویکردي جامع و موفقی برای کمپین هاي بعدي شركت خو گسترش دهيد،و همچنين تكرار و تاكيد می‌کنیم هیچ يك از مراحل را دستِ‌کم یا نادیده نگیرید. پاسخ هايي که به سؤالات قبلی می‌دهید، ایده و پاسخ‌های بعدی شما را در طول فرایند جهت‌دهی می‌کند.

بررسي کمپین بازاریابی۲۰۱۹ در جهان

پس از اجرای کمپین۲۰۱۹در جهان، شما باید موفقیت کسب‌شده را با آنچه مقایسه کنید که در مراحل بعدي برنامه‌ریزی مشخص کرده باشيد. ارزيابي و تجزیه‌وتحلیل داده‌های کمپین هاي بازاريابي ۲۰۱۹می‌تواند پيشنهادي درسال۲۰۱۹ درباره‌ی مخاطبان دراختیار شما قرار بدهد. همچنین، از‌این‌راه بهتر متوجه می‌شوید باید کمپین بعدی بازاریابی خود را چگونه ارزيابي برنامه‌ریزی و اجرا کنید.

همچنین بخوانید : تبلیغات محیطی 

 

۱. چگونه می‌فهمید کمپین بازاريابي شما عملکرد بسيارخوبی و به سزايي در سال ۲۰۱۹داشته است؟

پاسخ، بستگی به این دارد که شما چه تعریفی درباره كمپين بازاريابي عملکرد خوب دارید. راحت‌ترین و بهترين پاسخ این است که کمپین شما،  به همه‌ی خواسته‌های خود رسیده‌اید؛ اما اگر پاسخ شما منفی است، هنوزهم احتمال موفقیت‌آمیزبودن کمپین وجود دارد. به‌عنوان‌ مثال، اگر هدف کمپین هاي بازاريابي ۲۰۱۹افزایش و توسعه  بازدیدهای ارگانیک وبلاگ به ۱۰۰K بوده، هر افزایش چشمگیری می‌تواند موفقیت اميز به حساب ايد؛ اما بین کمپین موفقیت‌آمیز و کمپین ارزشمند، تفاوت‌هایی وجود دارد. کمپین هاي بازاريابي ارزشمند  نرخ بازگشت سرمایه‌ای را به شما می‌دهد که متناسب با انرژی و زمانی است که صرف کرده‌اید است.

 

۲- از اطلاعات های کمپین بازاریابی ۲۰۱۹ چه استفاده‌ای ميشود؟

در این مرحله به شما کمک می‌کند تأثیرات تجاری کمپین بازاریابی۲۰۱۹ را به‌حداکثر برسانید. هنگامی‌که داده‌های کمپین را تجزیه‌وتحلیل و اعمال می‌کنید، ارزش آن‌ها را ۱۰۰ برابر می‌کنید؛ زيرا اطلاعات را بررسي و ارزیابی نتایج مطلوب را به شما کمک می‌کنند؛ بلکه وضوح بیشتری به مسیر شما درباره‌ی مخاطبان خاص خود، روش‌های بازاریابی جامع و كامل در سال ۲۰۱۹و، فعالیت‌های خلاقانه و مفيد و نظیر آن می‌بخشند. صرف‌نظر از اینکه به‌دنبال جمع‌آوری اطلاعات مهم مخاطبان بالقوه بودید یا می‌خواستید نرخ تعاملات مخاطبان خاص خود را در رسانه‌های اجتماعی افزایش دهید، داده‌ها نه‌تنها شما را به اهداف کمپین موفق نزدیک می‌کنند؛ بلکه امکان توسعه‌ی کل كوشش و تلاش‌های بازاریابی را نیز فراهم می‌کنند.

تسريع توزیع کمپین بازاریابي موفقعيت آميز۲۰۱۹

در این مرحله، همه‌چیز به قسمتي از کمپین هاي بازاريابي موفق  مربوط‌ است که به مردم ارائه وتوزيع می‌شود؛ مثلا اینکه مخاطبان شما چه چیزی در چه زمانی و در چه ساعتايي خواهند دید. اگر همه‌ی مراحل قبلی را با موفقعيت طي کرده باشید، همه‌ی پاسخ‌هایی را دراختیار دارد که در توزیع کمپین بازاريابي  راهنمای شما هستند.

 

۱-چه زمانی و چگونه محتوا را منتشر می‌کنید؟

در این مرحله، روی زمان‌بندی و برنامه ريزي كمپين هاي بازاريابي خود متمرکز می‌شوید. اگر مهلت زمانی برای کمپین بازاریابی درسال ۲۰۱۹ مشخص کنید، ایده‌ی بهتری از این به‌دست می‌آورید که چه زمانی و چگونه و در چه فواصلی باید آن را افزايش و ارتقا دهید. بهتر است از ابتدای کار، جدول زمانی عمومی برای کمپین موفق خود ایجاد کنید. در تقویم، تاریخ شروع و مهلت کمپین را علامت بزنید. سپس، نگاهی به درامدها و دارایی‌های بازاریابی و کانال‌های تبلیغاتی خود بیندازید و بسته به تیم و بودجه‌ی دراختیارتان، برنامه‌ی زمانی انتشار و ارتقای پست‌های هر کانال را در تقویم یادداشت کنید.

همچنین بخوانید : مشاوره تبلیغاتی 

 

سخن پایانی

همان‌طورکه دیدید، کمپین بازاریابی۲۰۱۹ مشاهده‌ها، ایده‌ها و نظرها، تصمیم‌گیری‌ها و اطلاعاتو داده هاي مهم و زیادی را شامل می‌شود؛ اما فرایند بررسي راه‌اندازی و مدیریت کمپین بازاريابي۲۰۱۹ اصلا كاره پيچيده و سخت نیست. درعین‌حال، توصیه می‌کنیم همیشه نگاه دقیق و روشني  به کمپین‌های موفق برندهای برتر جهان بیندازید؛ زیرا بررسی و اندازه گيري عملیات شرکت‌های بزرگ، همیشه در مرحله‌ی ایده‌پردازی مزایای و مزيت هاي خود را نشان می‌دهد.

به گفتگو بپیوندید